KOLO SRPSKIH SESTARA IZ BANJALUKE U MANASTIRU LEPAVINI

U nedjelju 17. po Duhovima, 23/11. septembra 2018. godine, manastir Lepavinu je posjetila grupa od pedesetak članica Kola srpskih sestara iz Banjaluke, zajedno sa protojerejem Jadrankom Đekićem, umirovljenim parohom rebrovačkim. Vođe puta ispred KSS-a bile su Dragojla Divjak i Snježana Ivanović.

Svetu liturgiju služili su jeromonah Vasilije (Srbljan), sabrat lepavinske svete obitelji, i o. Jadranko.

Poslije posluženja, molitve za zdravlje pred čudotvornom ikonom Presvete Bogorodice Lepavinske čitali su o. Vasilije i o. Jadranko.

Poklonici su obišli i grob blaženopočivšeg oca Gavrila na manastirskom groblju te kapelu sv. Tihona Zadonskog.

Za sve hodočasnike i prisutne vjernike bratstvo je sa svojim saradnicima pripremilo trpezu ljubavi.

prodaja stanova pik smrtovnice blumen horoskop kalkulator online knjige pdf cvijece vicevi