PJESMA LEPAVINSKE HODOČASNICE -

U manastiru malom,
Pred ikonom čudotvornom,
Ja pronašla sam spas.
Ko žice zlatne harfe dok prolijeva se,
Dragog nam oca Gavrila glas
I tada znam
Gospod je sašao na nas.

Odjednom ti duša sja,
Ko trešnja rascvjetala proljetna.
I molitva koju sam uputila ja,
za ozdravljenje moje Lucije,
znam da će ovdje biti uslišena.

A kada se moj pupoljak rascvjeta u cvijet
I ako joj patnje nanese ovaj grubi svijet
Reći će baka unuci svojoj:
Pođi, zlato, dolini lepavinskoj
Tamo ćeš naći spas.
Čudotvorna ikona Bogorodice
Stoljećima tu je radi nas...

Mira Lovreković
7. 1. 2003.

(Moj pupoljak se, nakon najteže dijagnoze, rascvjetao u najljepši cvijet i danas ima 21 godinu. A tada nepunih šest godina... Kako onda zaboraviti!? Hvala Gospodu, ocu Gavrilu i svim divnim ljudima u bratstvu Manastira Lepavina)

vertrauenswürdige replica uhren

Apropos Verbindung zur Disk“: Vielleicht kommt keine Uhr n?her als Rolex Dinton, insbesondere das ?Paul Newman“-Modell, das Sammler unbedingt verfolgen. fake rolex kaufen Seit Jahrzehnten bietet Rolex die Daytona Panda Dish zur klassischen und robusten Edelstahlversion an, die Edelmetallmodelle hinzufügt. Die Rolex Daytona 116519LN ist die ikonische Daytona-Version aus 18 Karat Wei?gold. Die Uhr hat einen Durchmesser von 40 mm, eine schwarze Keramiklünette und ein Kautschukarmband. Die drei schwarzen stehen in starkem Kontrast zum strukturierten Hintergrund aus Edelstahl und interpretieren den Charme der klassischen Panda-Scheibe.