POKLONIČKA POSJETA IZ NOVE GORICE

U subotu, 28. oktobra 2017, na dan sv. sveštenomučenika Lukijana i prepodobnog Jevtimija, manastir Lepavinu je posjetilo pedesetak hodočasnika iz Nove Gorice, sa svojim parohom jerejem Miroslavom Ćirkovićem.

Svetu liturgiju su služili jeromonah Vasilije (Srbljan), sabrat lepavinske svete obitelji, i o. Radovan Dimitrić, paroh koprivnički. Za pjevnicom je bio o. Miroslav.

Nakon posluženja u manastirskoj porti, molitve za zdravlje ispred čudotvorne ikone Presvete Bogorodice Lepavinske čitao je o. Vasilije, sa o. Miroslavom.

Za sve hodočasnike i prisutne vjernika bila je pripremljena trpeza ljubavi rolex kopia.

Swiss watch brand HUBLOT has presented us with many exquisite works with artistic, classic and trendy design characteristics. During this year's Basel Show,aaa replica watches Hublot and artist Marc Ferrero launched a new Marc Ferrero Big Bang One Click watch. There are two versions of Turquoise and Coral Red, each limited to 50 pieces.replica hublot Let's enjoy one of these watches together.