Природне лепоте      A-   A+

Стана Меселдзија
Сакупља љековито биље и ето му здравље и смирење!
Стана Меселдзија
Сви само идемо чекамо шта има дивно и за душу корисно -поучно и тако душу хранимо са непресушног ИЗВОРА ВАШЕГ оче драги Гаврило! Хвала вам неизмерна Бог драги да вас чува!
о.Гаврило
Брат Раде, који је на слици, јесте човек цркве, који сваке недеље посећује богослужење. Побожан је и увек ведар, није оптерећен овоземаљским бригама, него је задовољан с оним што му је Бог дао. То је највеће богатство, да човек стекне мир у себи. Одраз његове ведрине и радости може да се види и и на и на овој фотографији.
Стана Меселдзија
Хвала Богу за све дарове које нам подарио-Света Литургија заиста човјеку живот, радост и смирење значи.Познају се сви који у цркву иду а који не иду колико су нервозни и немир у души је - све им смета.
Љиљана Ботић Вилотић
Благословите оче Гаврило! људи који се труде да редовно присуствују Светој Литургији добро знају ,какв мир у души их прати током цијеле седмице!Слава Теби Господе у век векова ! Амин!
(ова тема има 4734 посете)

Прочитано: 2609 пута

Број посјета од 11. Априла 2012. године