Prirodne lepote A-   A+

Stana Meseldzija
Sakuplja ljekovito bilje i eto mu zdravlje i smirenje!
Stana Meseldzija
Svi samo idemo čekamo šta ima divno i za dušu korisno -poučno i tako dušu hranimo sa nepresušnog IZVORA VAŠEG oče dragi Gavrilo! Hvala vam neizmerna Bog dragi da vas čuva!
o.Gavrilo
Brat Rade, koji je na slici, jeste čovek crkve, koji svake nedelje posećuje bogosluženje. Pobožan je i uvek vedar, nije opterećen ovozemaljskim brigama, nego je zadovoljan s onim što mu je Bog dao. To je najveće bogatstvo, da čovek stekne mir u sebi. Odraz njegove vedrine i radosti može da se vidi i i na i na ovoj fotografiji.
Stana Meseldzija
Hvala Bogu za sve darove koje nam podario-Sveta Liturgija zaista čovjeku život, radost i smirenje znači.Poznaju se svi koji u crkvu idu a koji ne idu koliko su nervozni i nemir u duši je - sve im smeta.
LJiljana Botić Vilotić
Blagoslovite oče Gavrilo! ljudi koji se trude da redovno prisustvuju Svetoj Liturgiji dobro znaju ,kakv mir u duši ih prati tokom cijele sedmice!Slava Tebi Gospode u vek vekova ! Amin!

(ova tema ima 4734 posete)