Status

Духовни разговор о. Гаврила преко фацебоок са- Ђорђе Ђорђевић      A-   A+

*** Помазе Бог оце Гаврило, благословите.

Хвала вам сто сте ме прихватили за пријатеља. Ја сам био пре пар година у манастиру Лепавина тако да сам смо се у ствари и лицно упознали. За себе могу да казем да сваком зелим пуно здравља, среце, мира, радости и весеља и да се сваком свака богоугодна испуни зеља.

Имам лепе зеље, и лепе снове, и мислим да никада нисам престао да будем дете, мада силно гресим, заста се и кајем, ал изнова гресим и то ме много боли. Много волим да цитам књигу "Мали принц" и да гледам пун месец и звезде. Пуно поздрава свима у манастиру од Дјордја и породице Дјордјевиц! С'Богом

П.С. Немојте да се изненадите мојим смесним фотографијама, ја много волим да будим људска срца (да се људи смеју и веселе), па зато окацим те смесне слицице на мом профилу, мада оне и одразавају неко моје тренутно стање као и поглед на свет, нпр. моја слика на поцетној страници представља мене како се дрзим једва једном руком за бедем док је иза мене тама (непознато,....) и крик (Господе помилуј мја греснога), остаје само вера, нада и љубав.

о. Гаврило - Бог благословио брате Ђорђе , види се по фотографији са профила да сте духовит и имате смисла за хумор.

Ђорђе Ђорђевиц 7. новембар у 22:25

Број посјета од 23. Априла 2009. године