Status

Духовни разговор о.Гаврила са братом Петром      A-   A+

- Помаже Бог оче мој Гаврило!

о. Гаврило - Бог благословио брате Петре!
- http://manastir-lepavina.org/novosti/

- Оче, у овом тексту је написано све оно што сте Ви за мене и што ја осјећам према Вама, па може око мене бити хиљаду духовника ја некако осјећам да сте Ви мој АВВА. Предиван текст и постављен у право вријеме.
Хе хе хе, наша комуникација није почела прије двије године, ја сам Вама писао маил или два још прије четри пет година на које сам добио и одговор. У то вријеме сам се молио за духовника , а од уназад двије године од како знам за Вас више се не молим . Само мало треба да надјем слободног времена те да све бриге оставим по стране и да додјем ја код Вас.
Упокојио се Патријар Алексеј ИИ . Оче, како ја нисам ништа читао о Њему занима ме шта Ви мислите, да ли је Он заиста био добар пастир цркве Христове?

о.Гаврило - Немамо ми шта да говоримо,говори ово само пројављење. Ово чудо које се догодило тј. мироточење Његовог портрета још за Његовог живота пре годину и по дана у једној руској Цркви. Видео сам епископа те Епархије и верујући народ тог краја који сведочи, а о томе чеш прочитати на овом линку који смо одмах тада превели и објавили на нашем сајту, а са једног Руског сајта који је ту вест објавио, а ево и нашег превода тог сведочанства.
Твоје питање упућено мени не треба мој одговор довољно говори текст објављен на овом линку о мироточењу портрета Патријарха Алексеја ИИ и пројављеном чуду о коме сведоче многи очевидци.

- А ја мислим да је то мироточење показало Њега као светитеља , а и пројављивање Његовог скорог упокојења. Народ као да је то знао па се молио за Његово здавље и дуг живот. Али Бог зна кад кога узима к себи. Онај Серафим баш лијепо је стајао на Његовој глави и као да је говорио "ово је чувар и слуга ИСТИНЕ у Руса а и у свијету."

о.Гаврило - и предања СВЕТИХ ОТАЦА.

- Баш сам га некако тако и доживљавао!

Број посјета од 23. Априла 2009. године