Status

Духовни разговор разговор о.Гаврила са братом М.      A-   A+

- Помаже Бог, оче Гаврило.
- Бог помогао. Одакле се јављате?
- Из Салзбурга (Аустрија).
- Колико година имате?
- 29.
- Које Вам је образовање?
- Машинбравар, радим у фирми Сонѕ.
- Јесте ли верујући, идете ли у цркву?
- Да, редовно, био сам и код вас са братом Љ. из Вуковара.
- Посећујете наш сајт?
- Скоро сам сазнао за страницу, одмах сам је умеморисао. Прочитао сам и књигу о чудима Лепавинске Богородице.
- Шта највише читате на нашем сајту, које рубрике најчешће отварате и пратите?
- Читам све што се тиче православља. Да ли се можемо чути преко Скѕпеа?
- Само писано, у писаној форми.
- Добро. Спремам се на годину да идем на Свету Гору, у Србији, Црној Гори и Хрватској сам обишао све манастире. Задњи је био Студеница.
- Нека ти је благословен пут за Св. Гору.
- Хвала, оче, на благослову. Мислим да ћу се, кад Бог буде то хтео, замонашити баш тамо на Светој Гори.
- РАДУЈЕМ СЕ, БРАТЕ М., И НЕКА ТИ ОСТАНЕ ТО СВЕТО ИМЕ АРХАНГЕЛСКО
- Мислите на монашко име?
- Да. Одакле си родом, брате М?
- Хвала Богу, а и Вама. Надам се да ћемо се ускоро и видети пошто планирам још ходочашћа, а код вас у Лепавину планирам у скоријој будућности опет доћи. Иначе, моји рођаци су из Трпиње код Вуковара, а ја сам рођен овде у Аустрији. Радује ме Ваше оздрављење, хвала Богу и Богородици што су примили наше молитве.
- ХВАЛА, БРАТЕ М., НА МОЛИТВЕНИМ ДАРОВИМА КОЈЕ СТЕ ПРИНЕЛИ ГОСПОДУ ЗА МОЈЕ ОЗДРАВЉЕЊЕ.
- Уз молитву Пресвете Богородице да нас Бог сачува у добру. Поздрављам вас све заједно, увек верни слуга Божји М.

Број посјета од 23. Априла 2009. године