Audio

Dragi posjetioci,
Ukoliko želite da audio fajlove preslušate u .wma formatu, to možete uraditi posjetom našoj arhivi na sljedecem LINKU.

46. JA SAM BEOGRAĐANIN 25.12.2005.

Radio emisija “Ja sam beograđanin”, emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 25.12.2005.
Gost emisije je Dr. Radmila Maksimović. Sadržaj emisije je priprema doktorske dizertacije i verskom životu u Londonu.

Urednica i voditeljica: Ljilja Nikolić - Sinđelić.

45. JA SAM BEOGRAĐANIN 18.12.2005.

Poslusajte radio emisiju “Ja sam beograđanin” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 18.12.2005.
Gost emisije je rektor prizrenske bogoslovije, protorejer - stavrofor Milutin Timotijević.
Urednik i voditelj emisije : Ljilja Nikolić - Sinđelić.

44. VERA NADA I LJUBAV 8.12.

Poslušajte radio emisiju “Vera, nada i ljubav” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 8.12.2005.
Sadržaj emisije je podeljen u tri dela, prvi deo voditeljica emisije govori o manastiru Lepavina, drugi deo je deo besede mitropolita Jovana snimljenog u manastiru Lepavini, a treći deo je razgovor sa Arhimandritom Gavrilom nastojateljom manastira Lepavina.

Urednica emisije: Ljiljana Nikolić - Sinđelić

43. VAVEDENJE PRESVETE BOGORODICE 04.12.2005.

Poslušajte propoved Mitropolita zagrebačko-ljubljanskog, gospodina Jovana, održanog u manastiru Lepavina na Vavedenje 04.12.2005. Jedan dio propovedi je održan u crkvi posle liturgije, a jedan dio je održan na trpezi ljubavi posle ručka. Ovim putem pozdravljamo sve vernike i posetioce koji su posetili naš hram na Vavedenje Presvete Bogorodice.

42. INTERVJUI SA O.FOTIJEM I. DIO

Poslusajte prvi dio intervjua sa o.Fotijem nastojateljem manastira Šišatovci. Intervnu sa predobrim ocem je vođen 13.11.2005.

41. INTERVJUI SA O.FOTIJEM II. DIO

Poslusajte drugi dio intervjua sa o.Fotijem nastojateljem manastira Šišatovci. Intervnu sa predobrim ocem je vođen 13.11.2005.

40. VERA NADA I LJUBAV 29.10.

Poslusajte radio emisiju “Vera, nada i ljubav” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 29.10.2005.
Gost emisije je Prof.dr. Radomir Popović, u emisiji govori o samostalnosti i autokefalnosti crkve.

39. VERA NADA I LJUBAV 27.10

Poslusajte radio emisiju “Vera, nada i ljubav” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 27.10.2005.
Gost emisije je jeromonah Stefan, iz manastira Velika Remeta. Tema emisije je što i kako čitati.

38. VERA NADA I LJUBAV 14.07.

Poslusajte radio emisiju “Vera, nada i ljubav” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 14.07.2005. u kojoj je predstavljen časopis “Put, Istina i Život”
Gost emisije je Tankosava Damjanović.

37. JA SAM BEOGRADJANJIN

Poslusajte radio emisiju “Vera, nada i ljubav” koja je emitirana na YU radiju, ovde je prenesena emisija od 30.10.2005.